Personal Information

Zygmunt Mackiewicz

Ginekolog - położnik

Education & Training

ginekolog

Zygmunt Mackiewicz

Ginekolog, położnik, androlog, lekarz medycyny estetycznej
Pan Doktor jest doświadczonym specjalistą ginekologii i położnictwa, praktykuje od 2002 r. Jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizację zdobywał w Centralnym Szpitalu Klinicznym w Katowicach. Obecnie Pacjentki wymagające hospitalizacji mogą̨ spotkać́ Doktora Mackiewicza na oddziale ginekologiczno – położniczym w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Rybniku oraz w Poradni EPIONE w Katowicach – w ramach zabiegów chirurgii – ginekologii jednego dnia.
Pan Doktor współpracuje również̇ z renomowanymi placówkami, których domeną są̨ zabiegi z zakresu medycyny estetycznej (BONA DEA Kraków). Otacza kompleksową opieką kobiety w każdym wieku, jednakże rzesze wiernych pacjentów Doktora stanowią̨ również̇ Panowie. W swoim dorobku posiada Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz rozliczne certyfikaty potwierdzające umiejętności z zakresu ginekologii estetycznej, laseroterapii w ginekologii oraz zabiegów plastycznych w ginekologii. Doktor Zygmunt Mackiewicz przeprowadza również̇ zabiegi z zakresu powiększania prącia przy użyciu kwasu hialuronowego oraz tkanek własnych Pacjenta. Jego priorytetem jest również opieka w zakresie zdrowia seksualnego pacjentów oraz ich płodności
Doktor stale poszerza swoją wiedzą w tym zakresie, jest w trakcie szkolenia z andrologii klinicznej. Dr Zygmunt Mackiewicz od wielu lat jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Andrologicznego.