Personal Information

Michał Krawczyk

Ginekolog

Education & Training

Ginekolog

Michał Krawczyk

Jestem absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach; lekarzem rezydentem w trakcie specjalizacji z Ginekologii i Położnictwa.

Odbywam szkolenie specjalizacyjne, jako Młodszy Asystent w Oddziale Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Dodatkowo pracuję w Oddziale Ginekologii i Położnictwa w Zespole Szpitali Miejskich w Chorzowie.
Należę do Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników , jak również Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej. Ukończyłem studia podyplomowe z „Prawa Medycznego i Bioetyki” na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Brałem udział w intensywnym kursie USG skupiającym się na położnictwie i ginekologii z oceną zmian w przydatkach zgodnie z zasadami IOTA – kurs podstawowy, teoria i praktyka.

Swoją wiedzę poszerzam poprzez udział w licznych kursach i konferencjach naukowych.

W pracy codziennej stawiam na rozmowę, indywidualne podejście, jak również unikam schematów, traktując każdą pacjentkę z pełnym profesjonalizmem.

Edukacja:  Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach