Personal Information

Joanna Haśnik

Dietetyk kliniczny, Trener personalny

Education & Training

Dietetyk Kliniczny, trener personalny

Joanna Haśnik

Nazywam się Joanna Haśnik. Jestem dietetykiem klinicznym, specjalistką przyjazną insulinoopornym, trenerem personalnym i Strenght Training Specialist.

Ukończyłam Śląską Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach broniąc z wynikiem bardzodobrym pracy dyplomowej o leczeniu żywieniowym cukrzycy typu 2.

Cały czas rozwijam swoją wiedzę na specjalistycznych kursach, szkoleniach i warsztatach z zakresu dietetyki i treningu.

Od 2017 roku pomagam innych w drodze do równowagi dbając o ich odżywianie, zdrowie, suplementację, sen, aktywność fizyczną i zdrowie psychiczne. Trenuję siłowo od 18 lat. Tematyką zdrowego trybu życia zainteresowałam się szerzej ze względu na swoje problemy zdrowotne. W 2014 roku założyłam blog www.joannahasnik.pl, na którym opisuję walkę o swoje zdrowie.

Zmagam się m.in. z Hashimoto, niedoczynnością tarczycy, zaburzeniami miesiączkowania, PCOS, celiakią, nietolerancją histaminy, boreliozą i koinfekcjami na czele z bartonellą i tężyczką. Rozumiem więc doskonale problemy i potrzeby moich podopiecznych.

Pracuję głównie z osobami, które zmagają się z problemami podobnymi do moich, ale także aktywnymi fizycznie, chorującymi na otyłość, endometriozę, hipercholesterolemię, dnę moczanową, anemię, trądzik, depresję, Zespół Jelita Drażliwego, refluks, infekcjami pasożytniczymi, bakteryjnymi (Helicobacter Pylorii), przerostami grzybiczymi, parami starającymi się o ciążę, kobietami ciężarnymi i karmiącymi.

Prowadzę treningi w Smart Gym Aquadrom w Rudzie Śląskiej. Układam plany treningowe. Dopasowuję treningi do celów sylwetkowych i stanu zdrowia.

Poznaj mnie bliżej na moich profilach społecznościowych:
https://www.instagram.com/joannahasnik/
https://www.facebook.com/joannahasnik/