Dodatkowe usługi

Konsultacje indywidualne i dla par z dyplomowanym dietetykiem klinicznym i trenerem personalnym ze szczegółowym omówieniem odżywiania (wraz z indywidualnie dopasowanym jadłospisem), suplementacji, trybu życia, aktywności fizycznej m.in. w zaburzeniach miesiączkowania, PCOS, endometriozie, w czasie przygotowania do ciąży, w okresie jej trwania i karmienia piersią, w niepłodności, a także w chorobach i zaburzeniach towarzyszących, jak np. insulinooporność, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Zespół Jelita Drażliwego, anemia, infekcje pasożytnicze, bakteryjne, przerosty grzybicze i innych.
Szczegółowe informacje o konsultacjach można znaleźć tutaj.

KONTRAKT/ OPIS działań
Zasada poufności
Sesja coachingowa, jako Twój czas, jest poufna, bezpieczna, szczera, przyjazna i w całości poświęcona Tobie. Jako Coach, gwarantuje Ci pełną poufność w zakresie naszego coachingu.

1. Proces coachingu
Istnieją dwa warunki, aby coaching mógł zaistnieć: jesteś chętny/a się rozwijać lub zmieniać i jest przestrzeń między tym gdzie jesteś obecnie, a gdzie zamierzasz się znaleźć. Sesje coachingowe mogą kończyć się sformułowaniem zadań prowadzących do osiągnięcia wyznaczonego celu.

2. Terminowość
➢ Nasze sesje będą się odbywały w miarę możliwości dwa razy w miesiącu przez okres 3 miesięcy. Po 5-ej sesji, podsumujemy dotychczasowy proces coachingowy i osiągnięte cele, ponieważ, aby proces zaistniał musi odbyć się minimum 5 spotkań.
➢ Sesje będą odbywały się telefonicznie lub przez Skype’a.
➢ Każda sesja będzie trwała pomiędzy 60 a 90 minut. Na sesje umawiamy się na bieżąco.
➢ Jeśli zdarzy się okoliczność, przy której chcemy przełożyć sesję, informujemy o nieobecności najpóźniej na dzień przed sesją.

3. Odpowiedzialność
Coach jest osobą, która podąża wraz z klientem ku jego celom, motywując, inspirując i wspierając go w jego wyborach. Jednak to Ty sam/a generujesz rozwiązania, podejmujesz decyzje i wprowadzasz je w życie, biorąc pełną odpowiedzialność za swoje działania. Mam prawo, jako coach, do zatrzymania lub przerwania procesu coachingowego, jeśli nie bierzesz odpowiedzialności za swój rozwój i osiąganie wyznaczonych celów. Również w przypadku, kiedy w trakcie sesji pojawi się obszar wymagający przepracowania podczas terapii moją rolą jest poinformowanie Ciebie o tym fakcie, co wiąże się z zawieszeniem lub zakończeniem procesu coachingowi.

4. Zasady
Zarówno Ciebie jak i mnie obowiązują zasady:
a) Dyskrecji
b) Szczerości
c) Zaangażowania
d) Punktualności
e) Partnerstwa
f) Poczucia humoru
g) ____________________________(proszę wpisać, to, co jest dla Ciebie ważne)

5. Cele coachingu
Ustalone cele coachingowe, w których realizacji będę Cię wspierać, to

Cel na sesję coachingową
Cel na proces coachingowy

* Coaching Jest procesem zorientowanym na przyszłość. Wychodzi z założenia, że na przeszłość nie mamy już wpływu, a teraźniejszość jest punktem wyjścia dla zmian. Z założenia przeznaczony jest dla osób, które planują, dążą do zmian i samodoskonalenia, chcą poprawić swoją efektywność.
* Terapia Celem terapii jest rozwiązanie problemu psychologicznego – wyleczenie z fobii, uzależnienia napadów lęku, obsesji, urazu. Terapia ma charakter interwencji, zorientowana jest na przeszłość.

KOSZTY:
▪ Koszt 1 sesji coachingowej: 160zł (60-90 min)
▪ Koszt 3 sesji coachingowych: 450 zł (opłata jednorazowa)
▪ Koszt 6 sesji coachingowych: 850 zł (opłata jednorazowa)
▪ Koszt 9 sesji coachingowych: 1200 zł (opłata jednorazowa)
▪ Przy ustaleniu 9 lub 10 sesji i opłatach jednorazowych ( 160zł każdorazowo) ostatnia
ustalona sesja gratis.

*Istnieje możliwość wystawienia faktury, po wcześniejszym poinformowaniu.

Działania związane z rozwojem osobistym pozwalają na odkrycie szeregu zasobów, które w sobie mamy. Są też sposobem na osiągnięcie wewnętrznej harmonii i spokoju.

Jakie są oferowane formy współpracy:

  • Sesje coachingowe, które mają na celu wzmocnienie rozwoju osobistego w wyznaczonym przez klienta obszarze.
  • Sesje motywacyjne, które mają na celu min. wzmocnienie psychiczne np. w wyniku sytuacji/ wydarzeń kryzysowych, zmotywowanie do działania, pracę z nastrojem.

Czego możesz oczekiwać?:

  • Pracy z emocjami
  • Pracy z celami
  • Pracy z przekonaniami
  • Pracy z budowaniem pewności siebie i asertywności

Seksuologia – dziedzina zajmująca się szeroko pojętą seksualnością człowieka: potrzebami seksualnymi, prawidłowym życiem seksualnym człowieka zarówno w sferze ciała, jak i ducha, odczuwanymi uczuciami, relacjami z innymi ludźmi, a także resztą otaczającego świata.